;
חפש את הבית חלומותיך
  • 3.628
  • USD $
  • 4.204
  • EUR €
חיפוש מורחב סגור

אודות

שלום רב, שמי חנן שויצה – רשיון נדלן מס' 16561
מקצועי ותפקידי הוא לסייע במכירה או בקנייה של נכסים בקיסריה, בזכרון יעקב וביישובי חוף הכרמל, זהו תחום התמחותי הספציפי. כיועץ נדלן, אני מוסמך ונדרש לעבוד בשיטות ובסטנדרטים עדכניים, עם מחויבות לאתיקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמומחה לנדלן בקיסריה ובישובי חוף הכרמל אשמח להעמיד לשירותכם את ניסיוני במכירה, השכרה או קנייה של נכסי נדלן. היום, כשהעולם כולו עובר למומחיות בכל תחום, אני מציע לכם לעשות כן, גם בנושא חשוב ויקר כמו הנדלן שלכם. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
שלכם, חנן שויצה.

אקסלנט נדלן משווקים בעיקר נכסי נדלן בקיסריה, בזכרון יעקב וביישובי חוף הכרמל: וילות בקיסריה, בתי יוקרה בקיסריה, וילות עם נוף לים בקיסריה. במנוע החיפוש שלנו ניתן למצוא מגוון נכסים למכירה: וילות בקיסריה, בתים בקיסריה, דירות נופש בקיסריה, וילות עם בריכה להשכרה קצרת טווח (השכרה לטווח קצר) שמתאימה לתושבי חוץ לחופשת קיץ ועוד הצעות נדלן אטרקטיביות בקיסריה. בזכות הניסיון המקצועי המוכח שלנו, מובטח לכם שתמצאו וילות בקיסריה או בתים להשכרה בקיסריה.

בבסיס הנתונים שלנו: מאגר בתים ודירות בקיסריה, משרדים ובניינים בפארק התעשייה בקיסריה ומגרשים לבניה בקיסריה. תיווך נדלן בקיסריה הוא המומחיות שלנו: החיים הטובים מתחילים בקיסריה עם וילות למכירה בקיסריה, בתי יוקרה בקיסריה, וילות ליד הים בקיסריה, וילות עם נוף לים בקיסריה, וילות עם נוף לגולף קיסריה. אקסלנט תיווך בקיסריה –  הטוב ביותר שיש לקניה בקיסריה, וילות למכירה בקיסריה, בתים צמודי קרקע למכירה או להשכרה בקיסריה, בית למכירה בקיסריה, וילות עם בריכה בקיסריה.

אקסלנט תיווך ושיווק נדלן משווקים היצע נכסים בזיכרון יעקב, אותם ניתן למצוא בדף איתור נכסים. בנוסף, גם מגוון בתים בזכרון יעקב, וילות צמודי קרקע בזיכרון יעקב, דופלקס בזכרון יעקוב, דו משפחתי בזכרון יעקב ונדלן נוסף בזיכרון יעקב: וילות במיקומים מהממים משקיפות לנוף, וילות ובתים הגובלים בשטחים פתוחים, בתים במרחק הליכה קצר מחיק הטבע הירוק, בתים ודירות בסמוך לשמורות ועוד…

תיווך נדלן הינו תחום מורכב: מלבד וילות בקיסריה, וילות וצמודי קרקע בזכרון יעקב, משווקים אקסלנט נדלן נכסים גם באור עקיבא, בבנימינה – גבעת עדה, בפרדס חנה – כרכור, בעתלית, ביישובי חוף הכרמל, ביישובי אלונה (אביאל, עמיקם, גבעת ניל"י), בחדרה והסביבה ובחיפה והסביבה.

ברשותנו מאגר גדול וזמין של נכסי נדלן למכירה, שירות הערכת מחיר הנכס ללא תשלום, ייעוץ חינם להכנת הבית למכירה מוצלחת, סיוע מיוחד בגיוס משכנתא מתאימה, שרותי ניהול נכסים בסטנדרטים גבוהים, ייצוג קבלנים ושיווק פרויקטים וכן, ליווי צמוד בכל תהליך הרכישה. מנוע איתור וחיפוש נכסים באתר שלנו, מיועד להקל עליכם את מציאת הנדלן המועדף עליכם: וילות בקיסריה, וילות, בתים, או דופלקס בזכרון יעקב, דירות באור עקיבא, נדלן איכותי ביישובי חוף הכרמל, נכסים בבנימינה – גבעת עדה, בתים בפרדס חנה – כרכור, קרקעות לבנייה, נחלות ומשקים ביישובי חוף הכרמל, נדלן בחיפה והסביבה, נכסים בחדרה והסביבה וכן, וילות ובתים צמודי קרקע בעתלית. אקסלנט נדלן מתחייבים לשירות איכותי ורציף, זמינות גבוהה והקשה למכלול הצרכים שלכם כבעלי נכסים למכירה וכקונים נדלן למגורים או להשקעה.

אנו משקיעים משאבים רבים בבדיקת שאלות ובעיות המועלות על ידי לקוחותינו, על מנת לספק את מכלול הצרכים במכירה וקנייה של נכסי נדלן. באפשרותי לשתף אתכם בניסיון המצטבר הרב שלנו בשיווק נדלן בקיסריה ונכסי נדלן ביישובי חוף הכרמל, על ידי מתן תשובות לשאלות בכל הקשור לנדלן, להם תזדקקו.

כמשרד תיווך נדלן מוביל, אנו פועלים על פי שיטת שיווק שמטרתה אחת – חשיפה רחבה וסימולטנית של הנכס בנקודותמכירה רבות כדי לממש את האפשרות להשיג מחיר גבוה ככל הניתן לנדלן שלכם בשוק הנתון. זאת, בעזרת מערכות תקשורת ומידע, באירועי חשיפה ייחודים כגון בית פתוח ודיוור מיוחד. הניסיון מלמד, שהשגת המחיר הגבוה יותר לנדלן שלכם (גם לאחר ניכוי שכר טרחתו של סוכן הנדלן), מותירה את התמורה המקסימאלית בידכם.

כשמוכרים נכסי נדלן, דבר חשוב מאוד ללקוחות המעמידים את הבית / וילה / קוטג' שלהם למכירה – עמידה בלוח זמנים ועמידה בתזרים מזומנים. עמידה בלו"ז היא תנאי להצלחת עסקת הנדלן. גיבוש תוכנית שיווקית (על ציר זמן) טיפול במקביל במספר פעילויות, עם ניסיון בשימוש בכלים חדשניים לתכנון התהליך – תפקידי כסוכן נדלן, הינו לאפשר לכם לעמוד בלוח הזמנים המבוקש ולהיכנס לדירה שתיקנו בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל – כמתוכנן.

כאשר אני מוכר את הנדלן שלכם, אתם בעצם יכולים לישון בשקט, כיוון שאתם בידיים טובות, למעשה אתם בידי צוות אנשי משרד הנדלן הטוב בישראל, המתמחים בתפקידם, השוקדים על כל פרט – קטן כגדול, שחושבים כל הזמן איך להפוך את תהליך מכירת הנכס שלכם לקל ופשוט עבורכם, על מנת למנוע כל סיבוך מיותר.

הדרך המוצלחת לדירת החלומות הבאה שלכם בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל, עוברת דרך משרדי אקסלנט תיווך ושיווק נדלן, דרך ההצלחה שלכם למכור את דירתכם הישנה, דרך סיום מוצלח של ההליכים השונים, דרך גיוס מימון לדירה החדשה, דרך הטיפים הקטנים שתקבלו ממני, דרך הליווי העקבי – עד לנחיתה המושלמת בדירה החלומות החדשה שלכם. זה חשוב לכם ממש כמו כסף!

במשרד התיווך שלנו, תוכלו למצוא מגוון נכסי נדלן למכירה בקיסריה, נכסים בזכרון יעקב ונדלן בישובי חוף הכרמל, אותם נתבקשנו להציע למכירה באופן בלעדי , תמצאו וילות בקיסריה של ישראלים שנמצאים בחו"ל ושמסרו דירותיהם למשרדנו לצרכי השכרה או מכירה, תמצאו דירות של מי שהבין שהסגנון קובע, ומסרו וילות בבלעדיות לסוכני אקסלנט לצרכי מכירה, באקסלנט תיווך ושיווק נדלן, גם בתים בקיסריה, בתים בזכרון יעקב ובתים ביישובי חוף הכרמל, הנמכרים בשיתוף פעולה עם משרדים אחרים. לכן, כאשר אתם הולכים לקנות נדלן, אם חשוב לכם לקבל את התמורה המקסימאלית לכספכם, כדאי שתבדקו את מלאי הבתים למכירה במשרד התיווך אקסלנט נדלן.

שיטת העבודה אותה קבענו במשרד התיווך אקסלנט, מחייבת אותי כמתווך נדלן בקיסריה, זכרון יעקב  ויישובי חוף הכרמל, להתמחות באזור פעילות ספציפי ולהכיר כל פרויקט נדלן וכל וילה, בית, דופלקס, קוטג', דו-משפחתי, צמוד קרקע, נחלה, משק ועוד – המוצעים  למכירה בקיסריה, בזכרון יעקב וביישובי חוף הכרמל. כאיש נדלן, אני חייב לדעת היכן יעברו הכבישים שיבנו בעוד שנתיים בקיסריה, אילו קרקעות יופשרו לבנייה ויהפכו בעוד כמה שנים לאזור בתי מגורים בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל. היכן יש אזור תעשיה, היכן בתי הספר הטובים בקיסריה, היכן תיבנה גינה ציבורית, שיפוצניק טוב בסביבה, חשמלאי שאפשר לסמוך עליו…, בעצם, כל מה שאתם צריכים לדעת על הנכס שאתם רוצים לקנות ולא מצאתם מי שיגיד לכם ובקיצור, מה לקנות ומה לא…

מכשיר חשוב המאפשר לקוני נדלן רבים לבצע ולהשלים את רכישתם בהצלחה הוא גיוס המשכנתא – המימון, מסתבר שלא רק גודלו של מימון הנדלן חשוב, חשובה התאמתו לצרכי הקונים, ליכולותיהם, לזרם התשלומים להם הם צפויים, להכנסותיהם השוטפות.תכנון נכון והגיוני של מימון הנכס, יכול לשפר עשרות מונים את הצלחתה של הרכישה שלכם, כאיש תיווך נדלן, עברתי הכשרות בנושא מימון נדלן ואוכל להציג בפניכם את המידע העדכני ביותר על תוכניות הבנקים למשכנתאות המתאימות לכם לבתים בקיסריה, וילות בקיסריה, וילות בזכרון יעקב ונכסי נדלן ביישובי חוף הכרמל, עתלית, פרדס חנה – כרכור, בנימינה – גבעת עדה, יישובי אלונה (עמיקם, גבעת ניל"י, אביאל), חדרה והסביבה, חיפה והסביבה ואר עקיבא.