;
חפש את הבית חלומותיך
  • 3.628
  • USD $
  • 4.204
  • EUR €
חיפוש מורחב סגור

עצות לקניה ומכירה

אקסלנט נדלן משווקים בעיקר נכסי נדלן בקיסריה, בזכרון יעקב וביישובי חוף הכרמל: וילות בקיסריה, בתי יוקרה בקיסריה, וילות עם נוף לים בקיסריה. באתר המשרד ניתן למצוא מגוון נכסים למכירה: וילות בקיסריה, בתים בקיסריה, דירות נופש בקיסריה, וילות עם בריכה להשכרה קצרת טווח (השכרה לטווח קצר) שמתאימה לתושבי חוץ לחופשת קיץ ועוד הצעות נדלן אטרקטיביות בקיסריה. הניסיון המקצועי המוכח שלנו, מבטיח לכם למצוא וילות בקיסריה או בתים להשכרה בקיסריה.

הקישו כאן לקבלת טיפים ועצות בנושא מכירת בית

הקישו כאן לקבלת טיפים ועצות בנושא קניית בית

לנוחותכם, ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות נפוצות בתחום קניית נדלן בכלל וקניית נדלן בבלעדיות ממשרד תיווך:

מדוע כדאי לתת לסוכן נדלן מקצועי למכור את הבית בייצוג בלעדי?

הדרך היחידה והנכונה של מתווך להעניק ערך מוסף ללקוח בתיווך: חשיפה גדולה, מיון לקוחות אקטיבי, פניה לקהלי מטרה, חשיפה ללקוחות המשרד הקיימים – היא כאשר הנכס מיוצג על ידי המשרד ולמשרד יש עניין ברור בקידום המכירה. המתווך ממוקד במכירת נכסים שבבלעדיות. יכול להשקיע משאבים, כסף וזמן בשיווק הנכס בכל הכלים: תוכנית שיווקית, עיתונות מתאימה, ירידי דירות, דיוור, הפקת פרוספקטים לנכס, מייל מרקטינג. שיווק רשתי. הייצוג הבלעדי מבטיח שליטה טובה וחשובה וניהול מקצועי של תהליך המכירה. עבודה בתנאי ייצוג בלעדי (כמו בארצות הברית שם 9 מתוך10 דירות בבלעדיות אצל מתווכים) מאפשרת ייצוג נאות מכובד ואלגנטי שמאפשר להשיג מחירי נכסים טובים בשעת המו"מ.

מהם החסרונות באי מתן בלעדיות למכירת הנכס?

כאשר מתווכים רבים עוסקים בשיווק הנכס, בעצם אף אחד מהמשרדים לא "משקיע" בשיווק מחשש שהוא לא יקבל החזר להשקעתו. היכולת השיווקית של מתווך גדלה מאוד כאשר הוא יכול לעבוד בשיתוף עם מתווכים נוספים להשגת לקוחות עבור הנכס, מניפת השיווק הזו יכולה להיות מופעלת רק כאשר יש ייצוג בלעדי לפי תורת העבודה של רשת הנדל"ן שלנו. כלל כלכלי ידוע קובע כי "כגודלה של החשיפה של הנכס – כך גודלו של הסיכוי להשיג מחיר מקסימאלי לנכס הנמכר.." כלל סטטיסטי זה מתאפשר רק כאשר למתווך אין סיבות "להחביא" את הנכס (כאשר אין לו בלעדיות…).

מדוע לא למכור את הבית לבד (ולחסוך דמי תיווך)?

כמה בתים כבר מכרת בימי חייך? סוכן נדלן מקצועי, בעל רשיון משרד המשפטים בתיווך – מודע היטב לחוקי המקרקעין, יש לו ניסיון רב במכירות נדלן, מכיר את כל תהליך המכירת נדל"ן, מסייע בכל שלבי המכירה כולל בשלב הקריטי של משא ומתן – עד לסגירה קלה של העסקה. רוצה "תחנת רכבת" בביתך? כל מיני מתעניינים ומשוטטים שרוצים לעשות שוק לנכס היקר שלך? סוכן נדלן מקצועי ממשרד מכובד מסייע בסינון לקוחות ומביא לביתך – בתאום איתך – רק לקוחות איכותיים עם פוטנציאל קנייה. איך תדע שאתה משיג את המחיר הטוב ביותר שתוכל לקבל? סוכן נדלן המתמחה באזור מגוריך, לפי שיטת העבודה במשרד אקסלנט נדלן, מכיר היטב את שוק הדירות ורמת המחירים בסביבה, ויכול לתת לך ניתוח שוק לבית שלך בהתאם למכירות קודמות שביצע.

אבל העמלה גבוהה!!

מכירת נכסים היא המקצוע שלנו! משרד תיווך גדול, חזק ופרוש על פני כל האזור כמו אקסלנט נדלן נותן שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו. איזה חיוך יהיה על פניך כשאנו נשיג עבורך את המחיר הטוב ביותר שיכולת לקבל? כשהעסקה תתנהל בקלות, במהירות? אין ספק, שהשירות המקצועי והאיכותי שלנו עולה כסף! וזה כדאי לך.

האם קיימת לנדלן "עונה"?

עונת הנדלן הפורחת היא מהאביב, דרך חופשת הקיץ ועד סופה, זמן מעבר של משפחות עם ילדים. למרבה המזל – הגינות נראות נהדר באביב וכך גם הבתים.

מה עושים כאשר מכירת הבית מתארכת מעבר ללוח הזמנים הרצוי?

אם טרם מכרתם, ועברו כמה חודשים או שהסתיימה העונה: עליכם לשקול מה עדיף, האם להמשיך במכירה גם בתקופה ללא הרבה תנועת לקוחות, עד לקבלת המחיר המתאים או להוריד קצת את המחיר ולמכור מהר יותר, במקרה ויש אילוצים – נסיעה, מעבר עבודה, הרחבת המשפחה…

כיצד כדאי לנהוג כאשר קונים באים לראות את הבית העומד למכירה?

בעל הבית, הישאר ברקע!! תן לקונה להסתובב בבית ולהרגיש חופשי. אין צורך לעבור איתו חדר חדר ולהגיד את הברור מאליו (זה מטבח, זה חדר הילדים… את זה הוא ידע לבד). בעל הבית צריך להיות ברקע באזור בזמן שקונים נמצאים – להיות נגיש לשאלות, ולהדגיש חוזקות ודברים מיוחדים (כמו: פרזול במטבח כולו תוצרת גרמניה, או – את המרפסת הזאת ניתן לסגור ולהפוך לחדר, וכד').

האם כדאי לעשות "בדק בית" מקצועי לפני שקונים בית?

בדק בית – מומלץ ביותר לבצע בדק בית על ידי אנשי מקצוע, לפני רכישת בית יד שנייה, שכן שם אין אחריות קבלן, בשונה מבית חדש. בעלות של כ- 1000 ש"ח בלבד תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים, אם תגלו בזמן צנרת ישנה, בעיות רטיבות, חשמל או גג דולף – ותקחו את זה בחשבון בקביעת מחיר הבית. בחר חברה מקצועית ומהימנה לבדק בית. הזמן שאורך לעשות בדיקה רצינית יכול לקחת כמה שעות, אל תתפתו לקחת מישהו שיציע לכם בדיקה של שעה. בקשו להצטרף למבצע הבדיקה, זוהי הזדמנות טובה ללמוד את הבית "מבפנים" – להכיר את הגג, מערכות חימום, מזגנים ואת דוד השמש…

מהם קווי המנחה בעת ניהול משא ומתן לרכישת בית?

נהל משא ומתן הגיוני ועקבי על מחיר הבית. האם חשבת איך תגיב במידה והמוכר יסרב "לרדת" במחיר, או אף יעלה את המחיר המבוקש הראשוני (וזה קורה!). רצוי ומומלץ להיעזר באיש מקצוע – סוכן נדלן שמכיר את המוכר ואת השוק הוא האדם המתאים ביותר – כדי להצליח בניהול משא ומתן ולהגיע בסופו של דבר לסגירת עסקה במחיר שוק ריאלי.