;
חפש את הבית חלומותיך
  • 3.628
  • USD $
  • 4.204
  • EUR €
חיפוש מורחב סגור

דרושים סוכני נדל"ן

כשמוכרים נכסי נדלן, דבר חשוב מאוד ללקוחות המעמידים את הבית / וילה / קוטג' שלהם למכירה – עמידה בלוח זמנים ועמידה בתזרים מזומנים. עמידה בלו"ז היא תנאי להצלחת עסקת הנדלן. גיבוש תוכנית שיווקית (על ציר זמן) טיפול במקביל במספר פעילויות, עם ניסיון בשימוש בכלים חדשניים לתכנון התהליך – תפקידנו כסוכני נדלן, הינו ללקוחותינו לעמוד בלוח הזמנים המבוקש ולהיכנס לדירה שיקנו בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל – כמתוכנן.

כאשר אנו מוכרים נדלן, הלקוחות שלנו יכולים לישון בשקט, כיוון שהם בידיים טובות, למעשה הם בידי צוות אנשי משרד הנדלן הטוב בישראל, המתמחים בתפקידם, השוקדים על כל פרט – קטן כגדול, שחושבים כל הזמן איך להפוך את תהליך מכירת הנכס שלהם לקל ופשוט עבורם, על מנת למנוע כל סיבוך מיותר.

למשרד אקסלנט תיווך נדלן בקיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף הכרמל, פרדס חנה – כרכור, חדרה והסביבה דרושים אנשי מכירות בתחום הנדלן הפרטי והעסקי. סוכני נדלן, שימו לב: אם תמשיכו לעשות את מה שעשיתם – תמשיכו לקבל את מה שקבלתם!

מדוע אנשים מצטרפים לענף הנדלן?
הכנסה נוספת
עצמאות כלכלית
בניית עסק עצמאי
יותר זמן פנוי
התפתחות אישית
הכרת אנשים חדשים
פרישה והבטחת הפנסיה
ירושה לילדים

עבודה רגילה מתווך נדלן
זמן = כסף
הבוס קובע
אתם נשלטים
שכר = מה שנותנים לכם
אין יכולת מינוף
הזמן מנהל אתכם
הצלחה = כסף
אתם קובעים
אתם שולטים
שכר = השווי שלכם
יש מינוף
מנהלים את סדר היום

 שכר הצלחה, ככה קוראים לזה !

כלים להצלחה – עסק שבו "המפתחות בפנים": ביסוס קריירה אישית בנדלן בסטנדרטים בינלאומיים, הכנסה המבוססת על יכולותיך האישיות, מנוהל בלוח הזמנים שלך, עם המימוש העצמי החשוב לך. כזו היא ההצלחה בנדלן !!!

https://flowercompany.ca/gift-baskets/